sport
motoryzacja.sport.walbrzych.pl

Sporty motorowe w Wałbrzychu i okolicach, wałbrzyska motoryzacja, rajdy, wyścigi.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-05-19 13:04

Ostatni komentarz: brawo Kajtek!!
dodany: 2009.05.23 13:18:08
przez: onion
czytaj więcej
POLECAMY
Sukces młodych wałbrzyskich żużlowców
2009-12-09 10:18

Nasi zawodnicy Kuba Isański i Kuba Piątek zajeli I i II miejsce w XIV Turnieju Mikołajkowym Miniżużla dla 6-cio latków o Puchar Marszałka Województwa Lubuskiego, który odbył się 5 grudnia na torze w Stanowicach pod Gorzowem Wlkp.
To były pierwsze oficjalne zawody maluchów z sekcji miniżużla Wałbrzyskiego Stowarzyszenia Motocyklowego Chełmiec, na prawdziwym torze miniżużlowym na jakim maluchy jeszcze nie jeździły. Szeroki, równy i atrakcyjnie położony tor, zrobił na młodych zawodnikach niesamowite wrażenie.
Przed zawodami odbył się trening celem zaznajomienia się z torem, podczas którego Kuba Piątek zaliczył niegroźny wypadek, co wzmógło w nim jeszcze większą wolę jazdy i rywalizacji.


Wyniki:
1. Kuba Isański WSM 14 pkt (4,4,3,3)
2. Kuba Piątek WSM 13 pkt (3,2,4,4)
3. Wojtek Fajfer WAWRÓW 9 pkt (2,3,2,2)
4. Kacper Cegielski WAWRÓW 4 pkt (1,1,1,1)
5. Jacek Fajfer WAWRÓW 0 pkt (0,0,0,0)

W imprezie udział wzięła jeszcze dwójka zawodników WSM: Emilia Isańska i Mateusz Durynek, którzy startowali w starszej grupie wiekowej jadącej na motocyklach 80 -125 cm3.
Niestety sekcja na chwilę obecną nie dysponuje takimi motocyklami, dlatego Emilia i Mateusz startowali na dużo słabszym sprzęcie o pojemności 50 cm3 i nie mieli większych szans na nawiązanie rywalizacji. Pomimo braków sprzętowych nie zabrakło im woli walki i na 10 startujących w tej kategorii zawodników Emilia Isańska zajęła 5 miejsce, a Mateusz Durynek 8.

Teraz jak najszybciej trzeba wybudować na Sobięcinie nasz tor miniżużlowy, ponieważ klub z Wawrowa domaga się rewanżu tym razem na naszym terenie.

Źródlo: wsm.org.pl
 


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: