sport
motoryzacja.sport.walbrzych.pl

Sporty motorowe w Wałbrzychu i okolicach, wałbrzyska motoryzacja, rajdy, wyścigi.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-05-19 13:04

Ostatni komentarz: brawo Kajtek!!
dodany: 2009.05.23 13:18:08
przez: onion
czytaj więcej
POLECAMY
6-letni żużlowiec z Wałbrzycha
2009-07-10 11:15

6-letni Kuba z Wałbrzycha, który reprezentuje klub WSM Racing Team jest najmłodszym polskim zawodnikiem, który weźmie udział w zawodach mini żużla podczas żużlowego Finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów na torze UNII Tarnów. Zawody odbędą się w sobotę, 11 lipca.
Na mini torze zostaną rozegrane zawody najmłodszych żużlowców. Przeciwnikami Kuby będą zawodnicy z Danii - 6 letni Lasse Piepenbrinck, 8-letni Lars Jensen, oraz 9-letni Tim Sirensen i Morten Piepenbrinck.


Będą to pierwsze w życiu zawody małego Kuby. Wystartuje na swoim motocyklu YAMAHA PW 50. Do tej pory swoje umiejętności zdobywał na torze minicrossowym. Nie posiada jeszcze doświadczenia w startach na torze żużlowym, ale jak sam mówi bardziej się wstydzi, niż boi. Jak na razie to najbardziej boi się jego mama.
Kuba urodził się i mieszka w Wałbrzychu, na motorze zaczął jeździć w wieku 5 lat, chodzi do przedszkola. Lubi bawić się małymi modelami motocykli, jeździć na rowerze, grać w wyścigi na Play Station oraz szaleć ze swoim psem Brutusem. Idolem Kubusia jest mistrz świata w wyścigach motocyklowych - Valentino Rossi.


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: