sport
motoryzacja.sport.walbrzych.pl

Sporty motorowe w Wałbrzychu i okolicach, wałbrzyska motoryzacja, rajdy, wyścigi.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-05-19 13:04

Ostatni komentarz: brawo Kajtek!!
dodany: 2009.05.23 13:18:08
przez: onion
czytaj więcej
POLECAMY
Centrum sportów motocyklowych w Wałbrzychu?
2009-11-19 08:56

Zapraszamy na konferencję prasową, która odbędzie się w Wałbrzychu, w Sali Konferencyjnej nowej Hali Lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1a w dniu 20.11.2009 o godz. 12:00. W konferencji wezmą udział m.in władze PZM i Głównej Komisji Sportu Żużlowego oraz Prezydent Miasta i Biuro Promocji Miasta i dyrektor OSiR Wałbrzych.


Konferencja będzie finałem dwudniowych rozmów przedstawicieli władz miasta z władzami PZM i GKSŻ
i poświęcona będzie planom rozwoju żużla w Wałbrzychu oraz bezpiecznemu uprawianiu sportów motocyklowych typu motocross i enduro, w sposób zorganizowany w miejscach przystosowanych i dedykowanych do tego typu sportów.
Celem konferencji jest również zainteresowanie potencjalnych firm i instytucji sprawą budowy toru motocrossowego i żużlowego oraz przedstawienie wizji stworzenia w Wałbrzychu centrum sportów motocyklowych i szkółki dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz 10-13 lat.

Źródło: wsm.org.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: