sport
motoryzacja.sport.walbrzych.pl

Sporty motorowe w Wałbrzychu i okolicach, wałbrzyska motoryzacja, rajdy, wyścigi.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-05-19 13:04

Ostatni komentarz: brawo Kajtek!!
dodany: 2009.05.23 13:18:08
przez: onion
czytaj więcej
POLECAMY
Ruszyły prace na stadionie Victorii na Sobięcinie
2009-11-13 08:33

12.11.2009 (czwartek) rozpoczęły się prace na stadionie Victorii w wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin związane z budową toru! Od 30 lat nie było tam żadnego ciężkiego sprzętu. Dzięki Przedsiębiorstwu Usługowo-Budowlanemu Robert Zimny na stadion wjechały duże koparki i rozpoczęły oczyszczanie oraz poszerzanie bieżni. Dzieki tym ważnym pracom, na potrzeby treningów mamy już do dyspozycji tor o szerokości 6 metrów, podczas gdy do tej pory mogliśmy wykorzystac tylko 2,5 metrowy pas.


Pan Robert Zimny po rozmowie z presem naszego klubu, szybko podjął decyzję pomocy nam w tym przedsięwzięciu, dzieki czemu jeszcze w tym roku rozpoczniemy pełne treningi sekcji miniżużlowej. Natomiast 28.11. (sobota) planujemy tam rozegrać pierwsze zawody typu SPEEDCROSS - wyścigi motocykli cross/enduro na torze żużlowym, połączone z małą traską enduro.

Źródło: wsm.org.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: